GDPR - ochrana osobních údajů

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ PRO ÚČELY POPTÁVKY, NABÍDKY A NÁSLEDNÉ ZPRACOVÁNÍ VŠECH POTŘEBNÝCH DOKUMENTŮ V PŘÍPADĚ REALIZACE.

Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady /EU/ 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR). Vaše údaje, které nám dáte k dispozici ke zpracování prostřednictvím této webové prezentace, emailové nebo telefonické komunikace, popřípadě při osobní návštěvě naší prodejny zaměstnancům společnosti, budou zpracovány ve společnosti Bio Czech Energy s.r.o..

Souhlasím, že mé osobní údaje budou předány v případě potřeby smluvní partnerské firmě pro vytvoření nabídky v případě požadavku nacenění a konzultace příslušné realizace. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat a to osobně na naší prodejně nebo prostřednictvím emailové komunikace na adrese info@epelety.cz, popřípadě telefonicky +420 774 200 646.

Děkujeme za pochopení, tým ePelety.

PILÍŘE NAŠICH SLUŽEB

Maloobchod - Velkoobchod

Kotle na pelety, dřevo, automatické kotle v litinovém nebo ocelovém provedení na uhlí, zplyňovací nebo kombinované kotle na ruční podávání paliva Thermorossi, Kovarson, Blaze Harmony a OPOP

Horkovzdušná kamna, kamna s výmněníkem, kamna s rozvodem vzduchu do dalších místností na pelety a dřevo Thermorossi 

Tepelná čerpadla a elektrokotle ProTherm

Grily WEBER plynové, elektrické, na dřevěné uhlí a brikety, kompletní sortiment příslušenství (GBS - litinová pánev a hrnec, pizza kámen, obaly, sady na čištění, termosonda iGrill, grilovací brikety a uhlí)

Zahradní ohřívače FARO - zahradní ohřívače na pelety

Dřevní pelety - certifikované EN plus A1, EN plus A2, Dřevní brikety - měkké, tvrdé a noční, rozvoz paliva

Komínové systémy - nerezové fasádní komíny, třísložkové a koaxiální pro plynové kondenzační kotle, kouřovody průměr 80,100,110,120,130,150,160,180,200... nerez, ocel, hliník, plast

Kominické služby - výstavba, frézování, vložkování, čištění, kontrola, revize komínů

Topenářské, instalatérské práce, rozvody teplé a studené vody v pozinkovaných, měděných nebo plastových trubkách.Rozvody topení v železném, měděném nebo plastovém potrubí. Výměny a instalace radiátorů a regulace topných systémů. Prodej a montáž plynových kotlů. 

Jádrové vrtání - diamantové vrtání: železobeton, cihla, beton... od 1500,- Kč bez DPH

ePelety.cz na Firmy.cz

AKTUÁLNĚ

Vážení zákazníci, z provozních důvodů jsme nuceni omezit otevírací dobu:

v pátek 2.2.2024 13:00-17:00

Děkujeme za pochopení